banner
strona główna  ;
oferta  
galeria  
filmy online  
sklep  
kontakt
flaga pl
flaga Angli

Telefon kontaktowy
95 736 82 66
koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora sieci, z której wykonywane jest połączenie

strzałka
>

Importer rac pistoletowych, petard i innych materiałów pirotechnicznych


Hurtownia sztucznych ogni AS w Gorzowie Wielkopolskim oferuje bardzo szeroki katalog wyrobów pirotechnicznych. Zajmujemy się ich sprzedażą już od 1995 roku systematycznie poszerzając naszą ofertę zgodnie ze światowymi trendami oraz potrzebami naszych Klientów. Jako importer rac pistoletowych, petard i innych podobnych wyrobów dbamy o to, by proponować naszym Klientom różnorodny asortyment niezwykle atrakcyjnych i niezawodnych produktów. Sprzedawane przez nas wyrzutnie, petardy i inne wyroby pirotechniczne uświetniają ważne momenty i zachwycają, a dzięki naszemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i przywiązaniu do najwyższej jakości są również całkowicie bezpieczne.

Hurtownia fajerwerków, sztucznych ogni, petard - oferta

petardy,
wyrzutnie,
• świece dymne i inne elementy pirotechniki stadionowej
• race pistoletowe,
• rzymskie ognie
• fontanny

To wyłącznie wysokiej klasy wyroby pirotechniczne. Oferta naszej hurtowni jest konstruowana z najwyższą starannością i obejmuje tylko sprawdzone i niezawodne produkty. Jednocześnie pragniemy dbać o to, by była ona ciekawa i zaspokajała różne gusta oraz potrzeby Klientów.


Dodatkowo w naszej ofercie dostępne są różne artykuły takie jak:
• zimne ognie,
• świeczki tortowe,
• konfetti,
• latające "lapiony szczęścia"

Wśród naszego asortymentu powinien znaleźć coś dla siebie każdy miłośnik efektownej oprawy imprez i ważnych wydarzeń. Znakomita większość produktów dostępna jest w naszym e-sklepie oraz sklepie stacjonarnym w Gorzowie. Wszystkie spełniają wyśrubowane normy bezpieczeństwa i posiadają niezbędne atesty.


Pokazy sztucznych ogni

Organizujesz niewielką imprezę rodzinną, urodziny, wesele lub ogromną imprezę sportową czy rozrywkową? Organizowane przez nas profesjonalne pokazy sztucznych ogni mogą uświetnić każde wydarzenie. Współpracujemy z organizatorami imprez masowych, a także Klientami indywidualnymi, tworząc unikalne i niezapomniane pokazy dostosowane do ich potrzeb i preferencji. Wykorzystujemy fajerwerki, wyrzutnie konfetti i inne produkty, które gwarantują niezapomniane przeżycia.

Hurtownia Fajerwerków K.Windorpski

Artline Studio

Jesteśmy na Google+
Google+